До старту
залишилось
  • Організатор
  • Партнери дистанцій
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер Бігової Ліги Українських Мейджорів
  • Партнери дистанцій
До старту
залишилось

Новини

13.12.2019

Розпочалася реєстрація на Run Ukraine Kharkiv Half Marathon 2020

4 жовтня у Харкові вперше відбудеться півмарафон від компанії Run Ukraine. Він стане шостим етапом бігової ліги Ukrainian Majors Running League – Ліги українських мейджорів, яка об’єднує сім бігових заходів у шести містах України. 

Під час Run Ukraine Kharkiv Half Marathon 2020 будуть проведені забіги на дистанції для бігунів різного рівня підготовки: від мінімарафону 4.2 км до півмарафону 21 км. Для фінішерів усіх дорослих дистанцій передбачені медалі. Також на бігунів чекають різні види естафет та командних забігів, дитячі та сімейні забіги. У рамках підготовки учасників команда Run Ukraine проведе серію навчальних та тренувальних заходів для всіх охочих.

Наступного року Біговій Лізі 5 років. План перших п’яти років  виконано: ми заклали фундамент і дали поштовх розвитку українського бігового ринку. І ми дуже раді, що цього року Харків приєднається до нашого бігового ком’юніті, – каже генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. – Наше бачення не обмежується лише стандартами якості. Наступні п’ять років ми працюватимемо над створенням бренду, який працюватиме з інтересами любителів, професійних атлетів та громадських і благодійних організацій”.

Призовий фонд півмарафону складе 185 200 гривень. Нагороджувати будуть абсолютних переможців серед чоловіків і жінок на дистанції 21,0975 км. Призовий фонд буде розподілений між п’ятьма першими фінішерами серед чоловіків і жінок в абсолютній першості. Грошову винагороду також отримають ті учасники, які посіли перше, друге і третє місця в семи вікових категоріях серед чоловіків і жінок, призери командного та естафетного забігів.

У 2020 році по 1 долару за кожного фінішера марафону у Харкові буде спрямовано на благодійність. 

Ця подія є одним з етапів Ukrainian Majors Running League, яка об’єднує сім бігових змагань у шести містах України: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові та Запоріжжі. Учасники, які пробіжать всі забіги Ліги в 2020 році, отримають особливу медаль фінішера Ліги українських мейджорів.

Run Ukraine – топовий український організатор забігів. Усі забіги цієї компанії проходять українську або міжнародну сертифікацію, що є безпрецедентним для України. За словами професійного вимірювача трас Юрія Кострицького, у 2019 році лише 4 з 10 марафонів та 11 з 39 півмарафонських дистанцій були точно виміряні (серед них 1 марафонська та 6 півмарафонських дистанцій від Run Ukraine).

 

Реєстрація на офіційному сайті заходу – https://kharkivhalfmarathon.org/

 

Організатор – Run Ukraine

 

Контакти:

Ангеліна Дорофєєва

email: [email protected]

тел .: 099 139 95 07

 

Вікторія Веремієнко

email: [email protected]

тел: 067 995 27 67