До старту
залишилось
  • Організатор
  • Партнери дистанцій
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер Бігової Ліги Українських Мейджорів
  • Партнери дистанцій
До старту
залишилось

Чому Харків

Харків – місто-мільйонник, науковий центр и та ексстолиця України. Якщо цього тобі недостатньо для того, щоб всередині зашаруділо бажання пробігти Харківський півмарафон від Run Ukraine, ми зібрали ще ряд аргументів:

 

 

Харків – місто з однією з найактивніших бігових спільнот в Україні

Якщо ти не знав, серед харків’ян існує потужна бігова тусовка, які не лише разом тренуються, організовують івенти та їздять на закордонні старти, але й усіляко сприяють розвитку бігової інфраструктури у Харкові. Якщо ти хочеш надихнутися, поспілкуватися з однодумцями, запозичити круті ідеї, які можна реалізувати у своєму місті – тобі саме сюди.

 

 

 

 

 

Це можливість побачити пам’ятку ЮНЕСКО до її внесення в офіційні документи

Так, харківський “пам’ятник радянського конструктивізму” – будівля Держпрому – зараз перебуває буквально за кілька кроків до внесення в до основного списку пам’яток Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Корінні харків’яни заявляють, що якби свого часу вікна Держпрому не змінили на сучасні металопластикові, він вже давно був у ньому. Але наразі Держпром – у попередніх списках ЮНЕСКО, і це немаленький успіх.

 

 

 

 

Відкрити для себе літературне місто – місто натхнення та драйву

Колись давно все розпочиналося з Григорія Скоровороди. У 1920-х у Харкові розквітала літературна тусовка майбутнього “Розстріляного Відродження”, значна частина з яких жили у легендарному Будинку Слово. А зараз, біжучи вулицями Харкова, ти спокійно можеш зустріти Сергія Жадана на одному з перехресть. Можливо, це місто й справді наповнене якимись флюїдами натхнення? У будь-якому разі, для того, щоб це перевірити, потрібно приїхати до Харкова.

 

 

 

Це унікальна можливість побігати у Харкові НЕ У ПАРКУ

Тому що харківські вулиці зазвичай вщент наповнені машинами, а тротуари в центрі – людьми. Звісно, харківські парки заслуговують окремих од – вони й справді неймовірні, і побачити їх ти зможеш на Open Run Days або Long Training. Але бігти півмарафон вулицями, які звільнили спеціально для тебе – це зовсім інша історія.

 

 

 

Це частина Ліги українських мейджорів

Ukrainian Majors Running League об’єднує забіги по всій Україні, і було б дивно, якби колишня столиця України не стала одним з її міст. Лише пробігши всі старти – включно з Києвом, Дніпром, Львовом, Одесою та Запоріжжям – можна здобути медаль фінішера Ліги. Погодься, це варто того, щоб пробігти півмарафон у Харкові.

 

 

Фото Run Ukraine, pixabay.com та fb.com/serhiy.zhadan